28.11 Black Nights Catwalk

MOEETENDUS NORTHERN SPIRIT / SOFIA RUBINA BAND & DJ JULM

28 Nov @ Kultuurikatel kl 20:00 

Blackbox muutub üheks õhtuks filmikunsti, disaini ja -muusika kokkusulatamise katlaks, kus kohtuvad mood, filmikostüümid, filmimuusika, noored filminäitlejad ning funky klubimuusika, et kuulutada avatuks PÖFF Industry@Tallinn 2017. 

Estonian Fashion Brands Association esitleb esmakordselt Eestis Helen Sirp'i loodud Northern Spirit kontseptsiooni, mis toob põhjamaiselt modernses võtmes kokku Eesti disaini ja kaasaegse tantsu. Laval on Ivo Nikkolo, Kristiina Viirpalu, Roberta Eineri, Oksana Tanditi, Tiina Talumehe, Sangari, Tanel Veenre, Montoni, Baltmani ja d'difference'i looming.  

Eesti Filmikunsti Osakonna ja Filmikunstnike Ühendus avab Kultuurikatlas spetsiaalselt PÖFF-i ajaks loodud Eesti filmide kostüümide näituse.  

Lisaks heale disainile ning muusikale esitleb samal õhtul PÖFF Industry@Tallinn kaheksat tõusvat filminäitlejat Eestist, Lätist, Leedust, Soomest ja Saksamaalt. 

Õhtu muusikaliseks maiuspalaks on Sofia Rubina Band & DJ Julm, kes on spetsiaalselt selleks õhtuks loonud Eesti filmidest inspireeritud live&electronic muusikast koosneva programmi, mis annab avapeole tõeliselt funky soundi ja meeleolu.  

Toetajad ja partnerid:

Euroopa Regionaalarengufond

PÖFF

Max Factor

L'Anza Hair Bar

Liviko (Vana Tallinn)

German Films

Flandria Film

Piletid Piletilevist http://www.piletilevi.ee/est/piletid/poff/black-nights-catwalk-230003/  

Tavapilet 25 eur

Partneri sooduspilet 20 eur

PÖFF akrediteeringuga 10 eur